BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

43. Bieg Piastów-atrakcje

2019-02-25 10:57:00

photo

NORWESKA DOLINA – Masterchef i pasta party – już po raz drugi podczas Biegu Piastów gościć będziemy najznakomitszych kucharzy, którzy serwować będą specjały przygotowane z myślą o wszystkich, którzy odwiedzą Polanę Jakuszycką.

HOLMENKOL – Sponsor Techniczny Biegu Piastów zadba o narty zawodników biorących udział w 43 Biegu Piastów. Codziennie od piątku do niedzieli od godziny 7:30 serwisanci oczekiwać będą na Państwa narty, by jak najlepiej przygotować je do zawodów. Namioty serwisowe dostępne będą również na trasach.

TERMY CIEPLICKIE zadbają o aktywność fizyczną i dobrą zabawę wśród kibiców. O każdej pełnej godzinie konkursy (przejście po slack’u, koło fortuny, rzut do puszek, gorące kostki). Przez cały czas trwania zawodów dostępne będą pufy, leżaki, symulator narciarskie. Dla najmłodszych tor przeszkód na specjalnie usypanej górce.

GALERIA SUDECKA zatroszczy się o rodziny i najmłodszych uczestników zawodów narciarskich. Animatorzy reprezentujący Partnera zorganizują wiele atrakcji podczas głównego weekendu 43. Biegu Piastów, dodatkowo w okresie od 26 lutego do 5 marca w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze obecna będzie wystawa zdjęć Biegu Piastów – zapraszamy do odwiedzenia.

TAURON – Partner Biegu Piastów zaprasza do swojej strefy chill’out, w której przy dobrej muzyce zrelaksujecie się na leżaczkach z kubkiem gorącej czekolady.

PKP INTERCITY – od 1 do 3 marca PKP Intercity gościć będzie wszystkie osoby odwiedzające Polanę Jakuszycką w swojej specjalnej strefie zorganizowanej w hali namiotowej na Polanie Jakuszyckiej. A w niej między innymi konkursy, zabawy, quizy, fotobudka, narciarskie i snowboardowe symulatory 3d, gorące napoje, animacje i wiele niespodzianek…

INOVIK BY DECATHLON – strefa nart testowych przygotowana przez markę Inovik, która dostępna jest tylko w sklepach Decathlon. Do 3 marca każdy chętny będzie mógł przetestować sprzęt marki Inovik.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa rozmasuje mięśnie zawodników biorących udział w rywalizacji zarówno przed jak i po biegu, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej opieki i doradztwa studentów.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl