BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

List Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

2019-09-28 14:49:00

photo

- Nieustannie zapraszam Państwa do lasu na treningi i zwykłe rekreacyjne przejażdżki z rodziną i przyjaciółmi. Tereny zarządzane przez Lasy Państwowe stoją otworem dla wszystkich, którzy potrafią uszanować przyrodę – napisał Dyrektor Generalny Lasów Państwowych dr inż. Andrzej Konieczny do Prezesa Stowarzyszenia Bieg Piastów Macieja Pawłowskiego. Zachęcamy do lektury całego listu:


Odczuwam ogromną satysfakcję, że Lasy Państwowe mogą gościć na swoim terenie letnią, rowerową edycję Biegu Piastów. Lasy w naszym zarządzie pełnią różnorakie funkcje, jakich oczekuje od nas społeczeństwo. Staramy się godzić i wypełniać oczekiwania stawiane nam przez Polaków, postępując w myśl zasady: „Dla lasu, dla ludzi”.

 

Satysfakcja wynika z faktu, że tysiące osób, które biorą udział w różnych edycjach Biegu Piastów, wybierają las jako miejsce rekreacji i rywalizacji sportowej. Połączenie aktywności fizycznej i kontaktu z przyrodą skutkuje najlepszymi efektami dla organizmu i jego zdrowia. Nas leśników cieszy, że udostępniając lasy dla Państwa potrzeb, mamy swój wkład w poprawę kondycji i zdrowia Polaków.

 

Piąta edycja Rowerowego Biegu Piastów to również okazja, by pogratulować organizatorom pierwszego jubileuszu imprezy. Jak widać Państwa pomysł, wyrosły na gruncie współpracy z Lasami Państwowymi, okazał się trafiony. Cieszę się z tego powodu i życzę, by kolejne edycje spotykały się z równie dobrym przyjęciem w środowisku amatorów kolarstwa.

 

Uczestnikom dzisiejszego wyścigu życzę jak najlepszych wrażeń na trasie i jak najlepszych rezultatów sportowych. Nieustannie zapraszam Państwa do lasu na treningi i zwykłe rekreacyjne przejażdżki z rodziną i przyjaciółmi. Tereny zarządzane przez Lasy Państwowe stoją otworem dla wszystkich, którzy potrafią uszanować przyrodę.

Z poważaniem, Darz Bór!”

Dyrektorowi Generalnemu Lasów Państwowych dziękujemy bardzo za honorowy patronat i sfinansowanie zakupu pucharów dla najlepszych zawodników.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl