BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bieg dla Kobiet i Mężczyzn

dni

Godz.

Minut

Sekund

Artykuł Poltent

Poltent – CreateYourBrand

Poltent – CreateYourBrand

Dzisiaj, w świecie eventów, gdzie coraz bardziej wymagający klienci chcą być na każdym kroku zaskakiwani nowościami, nie może być miejsca na nudę! Czasami potrzebne jest prawdziwe trzęsienie ziemi. Tak bowiem, jak niegdyś Disney udowodnił, że możliwe jest igranie z całą kulturą bajek i dorobkiem wielkich pisarzy, tak od samego początku, tj. od roku 2005, kiedy postanowiliśmy wypuścić pierwszego „dmuchańca”, naszym priorytetem jest przekształcanie świata marek i eventów w prawdziwą, niezapomnianą przygodę.

Zależy nam na rozwoju naszych Partnerów i Klientów! Dlatego dużą wagę przykładamy do najmniejszego szczegółu każdego oferowanego przez nas produktu. Namioty dmuchane, bramy startowe, ekrany reklamowe, pufy, flagi, windymany czy też inne nasze produkcje – zawsze są dla nas wyzwaniem i okazją do uruchomienia wyobraźni odbiorców.

To, co nas jednak wyróżnia najbardziej, to realizacje nietypowe, jak balony czy namioty zaprojektowane w oryginalny i niepowtarzalny sposób. To nasza prawdziwa specjalność!

Chcemy, aby ludzie czuli się wyjątkowo. Dlatego naszą misją jest nie tylko pomaganie wzrastać naszym klientom poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań projektowych i reklamowych w zakresie reklamy pneumatycznej, ale także inspirowanie do tworzenia eventów na najwyższym – światowym – poziomie. Czego przykładem była Nocna 10, którą z pewnością na długo zapamiętamy!

Ludzie definiują sposób w jaki poruszamy się w świecie.


 

Więcej o nas

Więcej o nas na: www.poltent.pl oraz www.ventotent.pl

Facebook - https://www.facebook.com/poltent

Instagram - https://www.instagram.com/poltent_pl/

YT - https://www.youtube.com/user/poltentpl


www.poltent.pl

www.ventotent.pl


 

 

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl