BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Atrakcje dla zawodników i kibiców

2020-02-01 10:40:00

photo

Tradycją stało się, że w miasteczku zawodniczym na kibiców i zawodników uczestniczących w Biegu Piastów czekają strefy atrakcji przygotowane przez Partnerów Biegu Piastów. Podczas najbliższej edycji  o dobrą zabawę i zadbają PKP Intercity, marka Tarczyński oraz PKO Bank Polski .  W hali namiotowej PKP Intercity swoje miejsce znajdzie Strefa sportowa, która zostanie wyposażona m.in. w  symulatory, trenażery, miejsce do aktywności sportowych z trenerem (np. rollercoster 5D, skoki narciarskie, jazda bobslejem, rzucanie śnieżkami do celu) Tutaj każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy mistrz sportów zimowych dzięki nowoczesnym symulatorom VR. Strefę aktywności wzbogaci trening z prawdziwym trenerem jazdy i biegania na nartach, który będzie przeprowadzał m.in. rozgrzewki. Nie zabraknie w tym miejscu również atrakcji dla najmłodszych. Profesjonalni animatorzy, instruktorzy narciarstwa i trenerzy sportowi przygotują profesjonalne ćwiczenia. Rozgrzewki będą prowadzone wewnątrz i na zewnątrz strefy aby przyciągnąć uwagę uczestników BP.
Animator poprowadzi ciekawe zabawy na śniegu z najmłodszymi jak np. rękawiczkowe tic tac toe, rzut śnieżką do celu, największa kula śniegowa w 15 sek, zimowy tor przeszkód, budowanie śniegowego „Edka” – maskotki PKP IC. i wiele wiele innych.
Strefa rozgrzania to bar z ciepłymi napojami, punktem wydawania gadżetów za udział w aktywnościach Strefa chill out komfortowe poduchy i kanapy pozwolą na wypoczynek np. udanym biegu. Nie zabraknie totemu z quizem z pytaniami dot. znajomości spółki oraz Biegu Piastów, ulepszonej, unowocześnionej fotobudki w której każdy uczestnik będzie mógł nagrać krótkie życzenia w formie filmu (z filtrem padającego śniegu J ) i wysłać jako wiadomość mailową.
Całość strefy uświetni nasz nowy nabytek nasza maskotka IC „Edek” , który będzie chętnie pozował do zdjęć oraz rozbawiał gości strefy. Dodatkowo na gości kolejowej kawiarenki IC czekają bardzo ciekawe nagrody za udział we wszystkich aktywnościach zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Marka Tarczyński zadebiutuje w Jakuszycach, a dla wszystkich przygotuje swoją specjalną strefę kulinarną, w której między innymi odbędą się warsztaty kulinarne z uczestnikiem programu MasterChef Szymonem Czerwińskim. Ponadto w namiotach rywalizacje i zabawy dla dużych i małych. A całość dopełni foodtruck ze specjałami od Partnera. Zachęcamy do korzystania z oferty i atrakcji przygotowanych dla Państwa.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl