BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Letni Bieg Piastów - pobiegnij dla Ewy

2019-08-13 15:25:00

photo

Podczas 7. Letniego Biegu Piastów na trasach w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach, odbywającym się w dniach 24-25.08.2019 r., zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Ewy. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Ewy” i dotrzeć z nią do mety.

W ramach programu „PKO Biegajmy razem” Fundacja PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących.

Zachęcamy do włączenia się podczas 7. Letniego Biegu Piastów do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Ewy. W „biegnę dla…” uczestnicy pokonują trasę z przyczepioną na koszulkę kartką z napisem „biegnę dla…”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Ta zostanie przekazana na konto organizacji, której Ewa jest podopieczną – Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Kartki-identyfikatory akcji będzie można odbierać będzie można odbierać w biurze zawodów w czasie jego pracy.

4-letnia Ewa choruje na padaczkę lekooporną. Jedynym ratunkiem i szansą dla dziewczynki jest specjalistyczna diagnostyka i operacja.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”, które mają za zadanie wesprzeć finansowo leczenie dzieci w trudnej sytuacji zdrowotnej. W 2019 roku zorganizowano blisko 50 akcji, dzięki którym ponad 50 osób otrzymało wsparcie o łącznej wartości prawie 600 tys. zł.

PKO Bank Polski jest również organizatorem PKO Biegu Charytatywnego. Już teraz zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej edycji, która odbędzie się 14 września. Poprzednia edycja imprezy miała miejsce 15 września 2018 r. na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach Polski. W biegu wzięło udział 6500 osób – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wszyscy pokonali łącznie 34 796 okrążeń. W ubiegłym roku w zamian za ich zaangażowanie Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała blisko 730 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Więcej o programie „PKO Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

 

bankomania pko bank polski

strona biegajmy razem pko bank polski

facebook PKO Bank Polski Biegajmy razem

Instagram biegajmy razem

Twitter biegajmy razem

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl