BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Ruszyły zapisy na mniejsze biegi

2019-10-05 16:38:00

photo

Biegiem dla Kobiet i Mężczyzn 11 stycznia 2020 roku rozpoczniemy sezon startów w biegach narciarskich na naszych trasach w Górach Izerskich. Poza 44 Biegiem Piastów, w naszym kalendarzu również charytatywne biegi dla WOŚP i dla Maksa oraz II Sztafeta Piastów. 

 

Bieg dla Kobiet i Mężczyzn rozegrany zostanie w sobotę, 11 stycznia, na dystansie około 12 kilometrów. Mężczyźni wystartują o godz. 9:50, a kobiety o godz. 10:00. Mamy nadzieję, że da to paniom namiastkę rywalizacji wyłącznie w swoim gronie, czego tak bardzo domagały się w poprzednim sezonie, gdy dawny Bieg tylko dla Kobiet przekształciliśmy w Bieg dla Kobiet i Mężczyzn. Z drugiej strony, najszybsze z nich z pewnością dogonią i wyprzedzą wielu mężczyzn, co pewnie przyniesie satysfakcję.

 

Dzień później – 12 stycznia, Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To zawody bez oficjalnego pomiaru czasu, za to w szczytnym celu. Ich mocnym punktem będą atrakcyjne licytacje, na których temat szczegółowo poinformujemy.

W sobotę, 25 stycznia, III Sztafeta Piastów, czyli wyścig cztery razy pięć i pół kilometra klasykiem i techniką dowolną. Trasę wytyczymy na Górnym i Dolnym Dukcie ze startem, metą i strefą zmian w pobliżu Polany Jakuszyckiej.

Na koniec sezonu – 28 marca, jak co roku, bieg charytatywny na nartach i bez nich, którego celem jest uzbieranie pieniędzy dla dziecka kosztownego leczenia. Tym razem będzie nim Maks, któremu pomagaliśmy już podczas Słodkiej Akcji w trakcie 5 Rowerowego Biegu Piastów.

 

Zapraszamy do udziału w naszych zawodach - zapisy na sztafetę oraz biegi dla Kobiet i Mężczyzn oraz dla Maksa otwarte. Zapisy na Bieg dla WOŚP uruchomimy wkrótce.

Szczegółowe informacje: 
bieg dla kobiet i mężczyzn
bieg dla wośp

III Sztafeta Piastów
Chrytatywny dla Maksa
 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl