BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bielizna Biegu Piastów - promocja świąteczna!

2019-11-28 14:44:00

photo

Zrób sobie lub komuś, kogo lubisz bądź kochasz prezent świąteczny! Bielizna Biegu Piastów marki Brubeck – praktyczna dla każdego, kto biega, jeździ na rowerze bądź uprawia inne dyscypliny sportu. Świetnie dopasowuje się do ciała, doskonale się w niej wygląda, a jeszcze lepiej trenuje.

 

Wyjątkowa, bardzo wysokiej jakości bielizna termoaktywna Biegu Piastów marki Brubeck z kolekcji Dry, stworzona jest z dzianiny o dwuwarstwowej strukturze i bezszwowej konstrukcji. Warstwa zewnętrzna pełni funkcję termoizolacyjną, a warstwa wewnętrzna ma za zadanie sprawnie odprowadzić wilgoć na powierzchnię dzianiny. Te dwie cechy pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury ciała w czasie aktywności.

Idealnie dopasowana do sylwetki jest niczym druga skóra, która zapewni ochronę przed otarciami i urazami. Posiada również właściwości antybakteryjne i zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

Świetnie sprawdzi się podczas biegania, jazdy na rowerze oraz innych aktywności outdoorowych. Można stosować ją jako jedyną warstwę lub w systemie wielowarstwowym, zakładając ją pod cieplejsze spodnie i kurtkę.

 

Cena: 179 zł + koszt przesyłki 16 zł. Razem: 195 zł.

Promocja obowiązuje od 28.11 do 31.12.2019.

Zamówienia należy składać mailowo: biuro@bieg-piastow.pl

Dostępne rozmiary damskie:

S, M, L, XL.

Dostępne rozmiary męskie:

S, M, L, XL, XXL.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl