BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Magnes przyciąga na Bieg dla Kobiet i Mężczyzn

2019-12-17 23:07:00

photo

Już 123 osoby zapisały się na nasze pierwsze zawody w 2020 roku – narciarski Bieg dla Kobiet i Mężczyzn. Dystans wyniesie dwanaście kilometrów, a wśród atrakcji osobny start sektorowy pań i panów, klasyfikacja par damsko-męskich oraz okolicznościowe magnesy na lodówkę (na przykład) w pakietach startowych dla wszystkich zawodników.

 

Mamy nadzieję, że śnieg wreszcie spadnie na tyle duży, że uda się nam przygotować trasy do biegania na nartach i Bieg dla Kobiet i Mężczyzn odbędzie się w znakomitych warunkach.

 

Przypomnijmy, że jest on następcą Biegu tylko dla Kobiet, przekształconego w Bieg dla Kobiet i Mężczyzn, gdy z różnych przyczyn musieliśmy ograniczyć kalendarz zawodów, a zależało nam, by mężczyźni nie czuli się pokrzywdzeni. Z myślą o kobietach, które ceniły sobie towarzystwo na trasie wyłącznie innych pań, zaplanowaliśmy w tym sezonie osobny start biegaczy i biegaczek. Będzie między nimi 10 minut przerwy.

 

Nowością jest klasyfikacja par damsko-męskich. Pierwszy raz postanowiliśmy też podarować zawodnikom w pakietach startowych magnes, który pięknie ozdobi nie tylko lodówki.

 

Zapraszamy!

 

Zapisy

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl