BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Poniedziałek na trasach - komunikat

2020-01-06 08:53:00

photo

Dzień dobry! Rano ponad cztery stopnie mrozu (w trakcie dnia ma być minus 2), bez opadów, ratrak od wczoraj nie jeździł.
 

Mamy przygotowane te same trasy, co wczoraj:
Jakuszyce - Orle - Samolot - Jakuszyce
Jakuszyce - Kopalnia Stanisław przez Dolny Dukt lub Górny Dukt i Rozdroże pod Cichą Równią
Samolot - Cicha Równia - Rozdroże pod Cichą Równią.

 

Rodziny z dziećmi na sankach prosimy, by nie wchodziły na narciarskie trasy biegowe. Przygotowaliśmy dla Was Polanę Maliszewskiego. Nie robimy tam jeszcze tras narciarskich, a gdy zrobimy, wydzielimy i ogrodzimy jej część dla Was. Narciarzy prosimy o wyrozumiałość na Polanie Maliszewskiego.
Na sanki świetna jest także Wiciarka - stok po prawej stronie szosy z centrum Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, poniżej zatoki parkingowej.

Pieszych jeszcze raz prosimy, by na Orle szli drogą, która zaczyna się po prawej stronie szosy, za ogrodzeniem budowy. To także trasa narciarska. Narciarzy prosimy, by na tej trasie nie biegali łyżwą, zostawiając miejsce dla pieszych.

Pieszych prosimy, by nie chodzili po innych trasach, w tym po Samolocie - narciarskiej trasie biegowej prowadzącej po zamkniętym szlaku PTTK koloru czerwonego. Chodzi o bezpieczeństwo - Wasze i biegaczy.
Świetna trasa tylko dla pieszych zaczyna się na ostatnim parkingu w Jakuszycach po lewej stronie, przed granicą. Wygodna, utwardzona, widokowa. Polecamy!

Życzymy wszystkim dobrego dnia!
Foto archiwalne.

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl