BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Niedziela na trasach

2020-01-12 06:41:00

photo

Dzień dobry! Rano trzy stopnie mrozu, w trakcie dnia ma być minus jeden, jest szansa na słońce. Nic nie dopadało, więc jeśli ratrak wyjedzie, to tylko po to, by w miarę możliwości poprawić Górny i Dolny Dukt. Na nich od godz. 10:00 Bieg dla WOŚP.

 

Trasa Biegu dla WOŚP będzie ogrodzona i zamknięta. Wstęp na nią tylko dla uczestników. Po zakończeniu biegu, około południa, zostanie otwarta.

 

Osoby, które nie będą uczestniczyć w Biegu dla WOŚP, zapraszamy na wszystkie inne. Najlepiej zacząć od drogi na Orle - początek po prawej stronie szosy, za ogrodzeniem budowy.

 

Propozycja dla miłośników pustych tras: jedziecie autem lub pociągiem do Harrachova, od stacji kolejowej podchodzicie z nartami w ręku paręset metrów do naszej trasy wokół Koziego Grzbietu (to ten duży worek w lewej, dolnej części mapy) i dalej biegniecie lub idziecie w lewo na Orle lub w prawo do Jakuszyc. Uwaga: są na tej trasie odcinki trudne, gdzie śniegu jest mało, ale spokojnie można całą przebiec lub przejść bez zdejmowania nart.

 

Pieszych uprzejmie prosimy, by nie chodzili po trasach dla biegaczy narciarskich. Polecamy spacerową, łatwą drogę na Orle. Nie idźcie na Orle przez Samolot (w ogóle się na niego nie pakujcie, tam się szybko zjeżdża na nartach) - prosimy. Chodzi o bezpieczeństwo Wasze i biegaczy. PTTK zamknął czerwony szlak przez Samolot właśnie po to, by było bezpieczniej.

Życzymy udanej niedzieli!

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl