BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Interferie Partnerem 44 Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego!

2020-03-03 11:56:00

photo

Interferie S.A. działająca od ponad 25 lat największa na Dolnym Śląsku sieć hoteli i obiektów wypoczynkowych położonych w górach i nad morzem – partnerem 44 Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego!

W jednym z obiektów należącym do Spółki w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie znajdowało się biuro wydawania numerów startowych, wysoce profesjonalny personel gastronomiczny z hotelu przygotował posiłki regeneracyjne dla wszystkich uczestników Biegu Piastów, a we wspaniałej, kameralnej Cafe Patio na terenie Interferie Sport Hotel Bornit zorganizowaliśmy konferencję prasową. To hotel świetnie położony w centrum Szklarskiej Poręby, wspiera nas jak widać w bardzo wszechstronny sposób.
Polecamy obiekt nie tylko w trakcie Biegu Piastów. Współpracujemy z nim od wielu lat, dlatego z pełnym przekonaniem uważamy, że to znakomita baza pobytowa dla gości z różnymi oczekiwaniami. Świetnie czują się tu sportowcy wyczynowi i amatorscy, miłośnicy pieszych wycieczek w góry, rodziny z małymi i większymi dziećmi, jak również osoby podróżujące w celach biznesowych.
W sobotę wieczorem odbyła się także uroczysta kolacja dla najważniejszych gości i organizatorów, a pracownicy Spółki Interferie zgodnie ze strategią firmy "sport i zdrowie cały rok" również biorą czynny udział w zawodach Biegu Piastów.

Dziękujemy bardzo za wsparcie!

https://www.interferie.pl/hotelbornit/
https://www.facebook.com/InterferieHotelBornit/
https://www.instagram.com/hotele_i_osrodki_interferie/


 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl