BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Worldloppet: napisz swoją historię

2020-04-06 21:26:00

photo

 

Napisz swoją historię! Worldloppet zaprasza do podzielenia się opowieściami związanymi z jednym z 20 biegów tworzących tę organizację. Chodzi o Wasze osobiste historie, np. przygody podczas podróży na bieg, w jego trakcie, o przyjaźnie zawarte przy okazji startów.

O napisanie swoich historii proszeni są nie tylko zawodnicy, ale również wolontariusze i organizatorzy (także z wcześniejszych lat). Zależy nam na poznaniu Waszych (i naszych) spojrzeń na biegi z różnych perspektyw.

Objętość: do 500 słów + 1 zdjęcie lub video autora lub obrazujące opowieść. Pierwszych 30 opowieści zostanie opublikowanych na stronie Worldloppet. Wiele z nich zostanie nagrodzonych gadżetami Worldloppet lub pakietami startowymi w biegach należących do Worldloppet w sezonie 2020/2021. Wśród nagród są pakiety startowe na 45 Bieg Piastów na 25 i 30 km.

Teksty będą publikowane po angielsku, ale można je pisać też w językach organizatorów biegów, również po polsku. Zostaną przetłumaczone i opublikowane po angielsku i w języku autora.

Opowieści prosimy przysyłać na adres: presse@worldloppet.com do końca maja.

Regulamin z dokładnymi zasadami jest tutaj: reguły

Zapraszamy do udziału!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl