BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Licytacje dla szpitala

2020-04-27 17:14:00

photo

Zapraszamy do udziału w licytacjach na rzecz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. To część naszej akcji: “Razem dla szpitala”.

 

W przeliczeniu na liczbę mieszkańców, zarażonych koronawirusem w Jeleniej Górze i powiecie jeleniogórskim jest najwięcej na Dolnym Śląsku. Najbardziej narażeni są pracownicy jeleniogórskiego szpitala. O poprawę bezpieczeństwa ich pracy starają się – udzielając wszechstronnej pomocy - mieszkańcy, instytucje, samorządy lokalne.

Pomaga też Stowarzyszenie Bieg Piastów i biegacze. W imieniu personelu medycznego dziękujemy za wszystkie wpłaty, których dokonano w odpowiedzi na nasz apel.

 

Pora na kolejny krok – licytacje, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na konto Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Odbędą się na portalu facebook, na wydarzeniu “Razem dla szpitala” na profilu Biegu Piastów.

 

Pierwszą rzeczą licytowaną rzeczą będzie kask rowerowy. Poniżej jego opis oraz regulamin licytacji.

 

Kask Quantum marki Bontrager wyróżnia się znakomitą wentylacją nawet przy małych prędkościach. Zaprojektowany, by być wygodnym i komfortowym dla każdego użytkownika. W prosty sposób wyregulujesz wielkość jedną ręką dzięki systemowi Micro-Manager. Tłoczona warstwa zewnętrzna została wzmocniona, a odprowadzająca wilgoć wyściółka nadaje się do prania. Wyżłobione kanały zapewniają przepływ powietrza przez kask i nad głową.

Cena sklepowa:

269 zł

Cena wywoławcza: 100 zł.

 

REGULAMIN

* Organizatorem licytacji jest Stowarzyszenie Bieg Piastów. Licytującym może być tylko osoba pełnoletnia.

* Po wygraniu licytacji, prosimy wpłacić wylicytowaną kwotę na konto Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w ciągu 24 godzin od zakończenia licytacji. W trakcie kolejnych 24 godzin prosimy o kontakt z nami (w wiadomości prywatnej na facebooku lub tu: biuro@bieg-piastow.pl) i przysłanie dowodu wpłaty. Jeśli płatność nie zostanie uregulowana w terminie, będziemy mieć prawo wystawić licytowany przedmiot ponownie. Po otrzymaniu dowodu wpłaty, wylicytowany przedmiot zostanie niezwłocznie wysłany na adres wskazany przez zwycięzcę licytacji.

* Licytacja rozpocznie się o godzinie 20.00, 28 kwietnia 2020. Czas trwania licytacji: 24 godziny. Wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą cenę.

* Zwycięzca licytacji ponosi koszt wysyłki.

* Jeśli ktoś wygra licytację, ale nie wpłaci pieniędzy za wylicytowany przedmiot, nie będzie mógł uczestniczyć w kolejnych licytacjach (jego oferty nie będą brane pod uwagę).

* Licytując, akceptujesz regulamin.

 

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl