BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Letni Bieg Piastów to nie tylko bieg!

2018-07-31 17:37:00

photo
Koncert, setny maraton, Expo, otwarcie trasy pod patronatem PKP Intercity - to wszystko będzie się działo podczas Letniego Biegu Piastów, oprócz rywalizacji sportowej.

Z myślą o wszystkich, którzy w jakiejkolwiek roli przyjadą na Letni Bieg Piastów, odbędzie się koncert zespołu Me Myself And I.

Szykujemy także Expo - stoiska producentów sprzętu sportowego. Szczegóły tej części naszych zawodów jeszcze są dopinane.
Partnerem Letniego Biegu Piastów jest PKP Intercity. Firma ta zaangażowała się nie tylko w organizację zawodów, ale i w patronat nad jedną z najważniejszych jakuszyckich tras: Górnego Duktu. W sobotę o godz. 9:30, czyli po starcie Jakuszyckiego Ultramaratonu i przed startem Jakuszyckiego Półmaratonu, zapraszamy na uroczyste otwarcie trasy "PKP Intercity. Pociąg do gór". Taką nazwę będziemy określać Górny Dukt.

PKP Intercity przygotowało wiele atrakcjidla uczestników i obserwatorów Letniego Biegu Piastów. Postarało się o lornetki, dzięki którym będzie można oglądać okolicę ze strefy chillout (na tarasie stanowiska PKP Intercity w Jakuszycach), atrakcje w strefie dla dzieci (mega klocki, słomki konstrukcyjne, warsztaty plastyczne), zawody hula-hup, mega twister, rodzinne przeciąganie liny, jak również atrakcje w strefie dla dorosłych – bieżnie i orbitrek, dystrybutor z wodą i kubeczki, zdrowe przekąski, gadżety dla uczestników zawodów i warsztatów. Zabawę poprowadzą i do niej zachęcą animatorzy i promotorzy.

Letni Bieg Piastów to także zawody dla dzieci. Najmłodszych zapraszamy do udziału w dwóch krótkich biegach: Wyprawie Zuchów i Biegu Przedszkolaka. Nie będą się z pewnością nudzić (ich rodzice także) w strefie sportu, w której będzie można spróbować swych sił w różnych konkurencjach. O strefę sportu zadba nasz partner: Termy Cieplickie.

I wreszcie wydarzenie nadzwyczajne, o którym informujemy od kilku miesięcy: setny maraton Wiesława Dula - jednego z najwierniejszych uczestników Biegu Piastów w każdej odmianie. Wiesław zaprosił na Letni Bieg Piastów wielu przyjaciół i kolegów z biegowych tras. Jedni pobiegną Jakuszycki Ultramaraton, inni będą go dopingować i czekać na niego na mecie. Wszyscy zaproszeni przez Wiesława Dula, którzy przyjadą do Jakuszyc na Letni Bieg Piastów, otrzymają od niego specjalne medale.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl