BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Nie będzie Biegu Sylwestrowego

2018-12-08 21:54:00

photo
Roku 2019 nie powitamy na Biegu Sylwestrowym w Jakuszycach. Nie organizujemy go, bo zmieniły się warunki naszej działalności. Nasze biura mieszczą się w kontenerze na parkingu. Nie ma budynków z szatniami.

W okresie najważniejszych wydarzeń Biegu Piastów zorganizujemy zaplecze logistyczne w wynajętych halach namiotowych. W pozostałe dni warunki socjalne będą uboższe. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki do uprawiania sportu, jednakże prosimy o wyrozumiałość.

Brak ogrzewanych pomieszczeń ma szczególne znaczenie dla organizacji bardzo specyficznego Biegu Sylwestrowego, który ma w dużej mierze charakter towarzyski. Po jego zakończeniu uczestnicy składali sobie życzenia i stukali się lampkami szampana (i nie tylko). Zawsze było bardzo wesoło i miło. I bezpiecznie, bo zawodnicy mieli gdzie schronić się przed zimnem. Tym razem nie możemy tego zagwarantować. Dlatego rezygnujemy z organizacji Biegu Sylwestrowego.

Inne mniejsze biegi organizujemy, bo w ciągu dnia sytuacja jest zupełnie inna, niż w nocy. No i nie pojawia się na nich alkohol. Jeśli jednak ktoś chce pobiegać w niesamowitej scenerii nocnych Gór Izerskich, może wziąć udział w Nocnej Jedenastce (na zdjęciu) 25 lutego 2019. Zapraszamy!

Prosimy o wyrozumiałość.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl