BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Spacerowa i Samolot do poprawki

2018-12-19 08:43:00

photo

Rano - 4 stopnie, od wczoraj bez opadów, wiatru i słońca. 23 km tras do Waszej dyspozycji. Dziś poprawiliśmy ratrakiem odcinek Polana - Orle, w planie poprawki Samolotu (na zdjęciu) i sprawdzenie, jak leśnikom poszło z wywózką drewna z Dolnego Duktu. Zrobimy go, gdy tylko będzie to możliwe


Otwarte, przygotowane trasy: polany Jakuszycka i Maliszewskiego, Spacerowa na Orle, Samolot, Maćkowiaka, Cicha Równia, Elektrownia Turów, Górny Dukt.


Przygotowane skuterem ścieżki narciarskie: wejście przy przystanku kolejowym Huta, dalej wzdłuż torów do Walońskiego Kamienia, potem przez Czerwone Skałki i Ściernisko do schroniska U Rumcajsa (obok Chatki Robaczka) na Białej Dolinie w Szklarskiej Porębie.


Na naszej stronie jest obraz z kamery na Polanie Jakuszyckiej. Polecamy, podobnie jak aktualizowaną dzięki gps-om w ratrakach mapkę naszych tras na bilestopy.cz, dostępną także w zakładce TRASY na naszej stronie (kliknijcie w obrazek pod tekstem: Przygotowane trasy narciarskie).


Spacerowiczom bez nart polecamy przepiękny szlak na karkonoską stronę Jakuszyc: Owcze Skały. Wejście koło leśniczówki (pierwsza w lewo w Jakuszycach patrząc od strony Szklarskiej Poręby). Początkowy odcinek dość płaski, idealny dla seniorów i rodzin z małymi dziećmi. Pieszych bardzo prosimy, by nie chodzili po trasach narciarskich.


Dobrego dnia, udanego biegania!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl