BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Porządki na trasach

2019-01-16 07:59:00

photo
Dziś skoncentrujemy się na trasach w stronę Szklarskiej Poręby, ale nie tylko na ich ratrakowaniu. Musimy usunąć wiele zwalonych drzew. Nie sposób ocenić, ile nam to zajmie.
Jeśli starczy czasu, pojedziemy też w stronę Orla. Postępy ratraka sprawdzajcie tu: TRASY

Od wczoraj +10 centymetrów śniegu, który rano jeszcze trochę prószy, na zmianę z deszczem. Rano temperatura -1 stopień, podmuchy wiatru.

Pieszych prosimy, by nie niszczyli narciarskich tras biegowych. Nie idźcie na Samolot (na zdjęciu) ,ani na Górny Dukt, gdzie narciarze szybko zjeżdżają i łatwo o wypadki. Jeśli chcecie iść na Orle, wybierajcie trasę Spacerową. Łyżwiarzy prosimy, by biegali na innych trasach, niż Spacerowa. Będzie Wam wygodniej, a wszystkim: bezpieczniej.

Z sankami zapraszamy na wydzielony specjalnie teren na Polanie Maliszewskiego. Prosimy nie chodzić z sankami po trasach biegowych. Prosimy również nie jeździć na rowerach, bo i to się zaczyna zdarzać.

Dobre wieści ze Świeradowa-Zdoju - ratrak kolei gondolowej będzie regularnie przygotowywał trasę ze Stogu Izerskiego do Chatki Górzystów. Dzięki nadleśniczemu ze Świeradowa-Zdroju Lubomirowi Leszczyńskiego, jak również zgodom RDOŚ i Nadleśnictwa Szklarska Poręba, można też ratrakować odcinek Orle-mostek przed Chatką. Jeśli dziś nasz ratrak dotrze na Orle, zrobi pierwszy odcinek tej trasy: od Orla do pierwszego mostku.
To piękne zdjęcie Samolotu wzięliśmy od znakomitego fotografa Radosława Pelisiaka. Dziękujemy!

Przyjemnego dnia!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl