BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Czwartek na nartach

2019-02-07 08:02:00

photo
Zapraszamy na około 80 km narciarskich tras biegowych. Warunki bardzo dobre. Grubość pokrywy śnieżnej do dwóch metrów. Bez opadów, błękitne niebo, do południa pokaże się słońce, temperatura: - 2 -3 stopnie, ma wiać do 10 m/s.

Ratrak zobaczycie dziś w Jakuszycach, podczas robienia porządków na parkingach oraz Polanie Jakuszyckiej, która będzie przygotowywana już na 43. Bieg Piastów - Festiwal Narciarstwa Biegowego.

Z uwagi na duże zainteresowanie, dołożyliśmy miejsc na liście startowej na Nocną Jedenastkę - trzeci bieg w ramach 43. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego. Pozostały jeszcze 24. Zapraszamy! Szczegóły: Nocna 11

Wydawało nam się - na podstawie doświadczeń z poprzednich lat - że 1800 miejsc na 25 km wystarczy, ale nie doceniliśmy Waszego zainteresowania tym biegiem, od lat należącym do trójki największych w swej kategorii na świecie. Pozostało zaledwie 6 miejsc. Zgłoszenia będziemy przyjmować jednak nadal, tyle, że osobom z dodatkowej puli miejsc zapewnimy tylko najważniejsze świadczenia: numer z pomiarem czasu, na mecie medal i ciepły posiłek. O tym jeszcze będziemy informować w osobnym komunikacie.

Zdjęcie z wczoraj autorstwa Karola Stanisławskiego.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl