BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY SEZON!

2019-04-16 12:58:00

photo

Dziś - po analizie stanu tras i prognoz pogody - podjęliśmy decyzję o oficjalnym zakończeniu sezonu w Ośrodku Narciarstwa Biegowego JAKUSZYCE. Śniegu jest już za mało, by ratrak mógł przygotowywać trasy bez ryzyka uszkodzeń tej bezcennej maszyny. Jest ciepło, a w najbliższych dniach ma być jeszcze cieplej. Nie są i nie będą już pełnione dyżury ratowników medycznych.

Oficjalnie ośrodek jest więc już zamknięty, ale oczywiście nikt nikomu nie zabrania wchodzić na nasze trasy, które na długich odcinkach trzymają się jeszcze nieźle. Można chodzić, biegać, ale trzeba liczyć się z tym, że gdzieniegdzie konieczne będzie zdjęcie nart i przejście z nimi w ręku po miejscach bez śniegu. W najlepszym stanie utrzymują się trasy: Dolny Dukt - Rozdroże pod Cichą Równią - Kopalnia Stanisław oraz Jakuszyce-Samolot-Orle z odejściami - trasą Maćkowiaka i na Cichą Równię. Tam zapewne możliwe będą świąteczne spacery na biegówkach.

Szanowni Biegacze! Dziękujemy Wam za liczne odwiedziny, świetną, pełną życzliwości atmosferę oraz pasję, z jaką oddajecie się narciarstwu biegowemu. Dziękujemy, że byliście współautorami fan page'a Biegu Piastów na facebooku, jak również za wszystkie inne odwiedziny: na instagramie, twitterze oraz osobiste w naszym biurze.

Pracujemy dalej! Szykujemy kolejne zawody. Mamy mnóstwo pomysłów, planów i marzeń.

Pozdrawiamy!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl