BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Licytacja płyty Marceliny - dla szpitala!

2020-04-30 19:43:00

photo

Znakomity album “Wschody Zachody” Marceliny Stoszek można wylicytować na naszej drugiej aukcji na rzecz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Licytacja odbywa się na profilu Biegu Piastów na facebooku.

34-letnia Marcelina Stoszek to znakomita wokalistka, autorka tekstów i współkompozytorka muzyki do swoich utworów, doskonale wykształcona muzycznie (absolwentka wokalistyki na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach). Teledysk jej piosenki “Karmelove” z płyty “Wschody Zachody” cieszy się ogromną popularnością na portalu youtube. Oglądany był ponad 20 milionów razy!

Egzemplarz płyty, który licytujemy, to prawdziwy rarytas: jest na nim autograf Marceliny.

Cena wywoławcza: 30 zł.
 

* Organizatorem licytacji jest Stowarzyszenie Bieg Piastów. Licytującym może być tylko osoba pełnoletnia.

* Po wygraniu licytacji, prosimy wpłacić wylicytowaną kwotę na konto Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w ciągu 24 godzin od zakończenia licytacji. W trakcie kolejnych 24 godzin prosimy o kontakt z nami (w wiadomości prywatnej na facebooku lub tu: biuro@bieg-piastow.pl) i przysłanie dowodu wpłaty. Jeśli płatność nie zostanie uregulowana w terminie, będziemy mieć prawo wystawić licytowany przedmiot ponownie. Po otrzymaniu dowodu wpłaty, wylicytowany przedmiot zostanie niezwłocznie wysłany na adres wskazany przez zwycięzcę licytacji.

* Licytacja rozpocznie się o godzinie 20.00, 30 kwietnia 2020. Czas trwania licytacji: 24 godziny. Wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą cenę. Licytacja odbywa się w komentarzach pod postem na temat licytacji na profilu Biegu Piastów na portalu facebook.

* Zwycięzca licytacji ponosi koszt wysyłki.

* Jeśli ktoś wygra licytację, ale nie wpłaci pieniędzy za wylicytowany przedmiot, nie będzie mógł uczestniczyć w kolejnych licytacjach (jego oferty nie będą brane pod uwagę).

* Licytując, akceptujesz regulamin.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl