BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Start zapisów na Letni i Rowerowy Bieg Piastów!

2020-06-26 18:44:00

photo

W poniedziałek, 29 czerwca, o godz. 10:00, rozpoczniemy zapisy na 8 Letni Bieg Piastów i 6 Rowerowy Bieg Piastów. Serdecznie zapraszamy! Oba wydarzenia zostaną rozegrane w formie bliskiej normalnej, dostosowanej do zwiększonych wymogów bezpieczeństwa z powodu zagrożenia koronawirusem.

Linki do zapisów będą dostępne na naszej stronie internetowej, znajdziecie na niej też wiele informacji praktycznych, w tym na temat opłat i wydawania numerów startowch.

Start - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu - odbywać się będzie w grupach do 150 osób. W biurze wydawania numerów startowych nie będą mogły przebywać osoby, które nie startują. Zalecamy zakrywanie w biurze twarzy i nosa, a jeśli ktoś nie będzie tego robić, prosić będziemy o zachowanie co najmniej dwóch metrów odległości od innych osób.

Trasy 8 Letniego Biegu Piastów mamy już ustalone i zatwierdzone przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Ich mapki opublikujemy najprawdopodobniej w poniedziałek. Trasy 6 Rowerowego Biegu Piastów zostaną zatwierdzone w przyszłym tygodniu. Gdy ich przebieg będzie pewny, również zostanie podany do publicznej wiadomości.
ZAPRASZAMY!
Zapisy na 6 Rowerowy Bieg Piastów 
Zapisy na 8 Letni Bieg Piastów 12 km i marsz nordic walking
Zapisy na 8 Letni Bieg Piastów 21 i 50 km

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl