BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Poznaj trasy połówki i ultra

2020-06-26 19:38:00

photo

Nie jest łatwo ułożyć atrakcyjną trasę biegu, by pogodzić interesy cietrzewi, torfowisk i biegaczy. Mamy nadzieję, że nam się to udało. W 2020 roku uczestnicy 8 Letniego Biegu Piastów pobiegną na niemal zupełnie nowej trasie Jakuszyckiego Półmaratonu oraz w bardzo dużym stopniu zmienionej trasie Jakuszyckiego Ultramaratonu.

Jedynie trasa Jakuszyckiej 12 i Marszu Nordic Walking zmieni się minimalnie. Kto chciał, poznał ją na rekonesansach. Trasę naszej połówki chcemy Wam pokazać w sobotę, 4 lipca, podczas kolejnego rekonesansu. Jak zwykle bez żadnych opłat, wcześniejszych zapisów, na własną odpowiedzialność, gdyż jest to bieg towarzysko-treningowy, a nie zawody. Zbiórka o godz. 10:00 na dużym parkingu w Jakuszycach, przy żółtym kontenerze, w którym jest nasze biuro.

W tym roku był już rekonesans półmaratonu, ale jego trasa, z uwagi na ochronę środowiska, została diametralnie zmieniona.

W niedzielę, 12 lipca, zapraszamy na rekonesans części (około 22 km) trasy Jakuszyckiego Ultramaratonu. Początek również o godz. 10:00 na dużym parkingu, a zasady takie, jak zawsze podczas naszych rekonesansów: żadnych opłat i zgłoszeń, tempo luźne.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl