BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Małe biegi narciarskie: zmiana trzech terminów!

2020-10-08 18:49:00

photo
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła, że w 2021 roku odbędzie się 10 stycznia, więc musimy dostosować się do tego terminu z naszym Biegiem dla WOŚP. Przekładamy go z 17 na 10 stycznia.

W ślad za tym przekładamy termin Biegu dla Kobiet i Mężczyzn: z 16 na 9 stycznia. Jest to spowodowane tym, że wiele osób przyjeżdża do naszego regionu na cały weekend specjalnie po to, by wystartować w obu zawodach: rywalizować w sobotę i bawić się charytatywnie w niedzielę.

Wszyscy, którzy zapisali się już na Bieg dla Kobiet i Mężczyzn, opłacając wpisowe, otrzymają od nas e-maile z zapytaniem, czy nowy termin im odpowiada. Jeśli nie, otrzymają zwrot opłaty startowej w pełnej wysokości.

Z 6 stycznia na 27 marca przekładamy Charytatywny Bieg dla Maksa. Gdybyśmy tego nie zrobili, w ciągu zaledwie pięciu dni organizowalibyśmy trzy biegi, w tym dwa charytatywne. Obawiamy się, że mogłoby się to odbić nie tylko na ich frekwencji, ale też na hojności zawodników i osób towarzyszących na licytacjach, na których będziemy zbierać pieniądze dla WOŚP i Maksa. W trosce o dobro sprawy, rozdzielamy terminy tych biegów dość długą przerwą.

Na Charytatywny Bieg dla Maksa wykorzystamy 27 marca, który uprzednio rezerwowaliśmy na trzeci bieg charytatywny w sezonie. Zorganizujemy dwa, jak co roku, z wyjątkiem 2020, gdy z powodu pandemii musieliśmy pierwszy raz przełożyć bieg dla Maksa.

Mamy nadzieję, że zmiany nie storpedują nikomu planów wyjazdowych. Prosimy o wyrozumiałość.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl