BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Nagroda KARKONOSZ dla Biegu Piastów!

2020-10-09 19:47:00

photo

Najlepsza promocja zagraniczna w dziedzinie turystyki – w tej kategorii stowarzyszenie Bieg Piastów otrzymało dziś coroczną nagrodę starosty jeleniogórskiego. Efektowną statuetkę Karkonosza, z rąk starosty Krzysztofa Wiśniewskiego, odebrała dyrektor zarządzająca Biegu Piastów Kaja Sznajdrowicz-Kręcichwost. Uroczystość odbyła się w ramach Karkonoskich Spotkań Turystycznych w Karpaczu.

Rok 2020 pod względem promocji zagranicznej Biegu Piastów był nadzwyczajny dzięki niezwykle owocnej współpracy z włoskim, wielkim biegiem Marcialonga oraz wejściu do czeskiego cyklu biegów narciarskich SkiTour.

Oba przedsięwzięcia nie byłyby możliwe bez wieloletniej przynależności do światowej federacji biegów narciarskich Worldloppet, co z jednej strony samo w sobie oznacza promocję, a z drugiej daje doskonałe możliwości i kontakty w ramach współdziałania z konkretnymi biegami. Stąd właśnie wzięła się wzajemna promocja z Marcialongą, jak również – dzięki świetnym kontaktom z czeskimi sąsiadami z Jizerskiej 50 – wejście do cyklu SkiTour.

Jesteśmy bardzo dumni, że promując Bieg Piastów, zapraszamy zawodników i osoby im towarzyszące do odwiedzin tak pięknych gór, jak Karkonosze i Góry Izerskie, jak również do zwiedzania wspaniałej Kotliny Jeleniogórskiej, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry i innych miejscowości. Tym bardziej się cieszymy, że nasze starania w tym kierunku zostały docenione przez społeczność lokalną.

Fot. Bieg Piastów oraz UM/PR Szklarska Poręba

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl