BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

45 historii na 45 lat Biegu Piastów

2020-12-17 20:09:00

photo
Bieg Piastów to zawodnicy, więc z okazji 45-lecia Biegu Piastów przedstawimy Wam jego historię w odcinkach, poprzez historie 45 zawodników. Historie krótkie, ale bardzo osobiste i niepowtarzalne.

Nie sposób ułożyć idealną listę tych, którzy zasłużyli najbardziej, by znaleźć się w jubileuszowej czterdziestce piątce. Ale jednego jesteśmy pewni: wśród tych, których historie Wam opowiemy (często ich słowami), są wyłącznie osoby wybitne, co nie znaczy, że najszybsze i najlepsze. Historię i ducha Biegu Piastów tworzą bowiem zarówno zawodnicy znakomici pod względem sportowym, jak i ci, którzy wyróżniają się wytrwałością w startach oraz promowaniem nart biegowych i Biegu Piastów w swoich środowiskach: krajach, regionach, miastach, w gronach znajomych i przyjaciół.

W poniedziałki, środy, piątki i niedziele około godziny 20 publikować będziemy kolejne historie na naszej stronie internetowej i facebooku. Będziemy starać się trzymać tego planu, choć oczywiście, jeśli zdarzy się coś nadzwyczajnego, na przykład spadnie nagle metr śniegu albo Petter Northug ogłosi, że chce zadebiutować w Piastach, harmonogram się – na chwilę - zmieni.

Zabierzemy Wam w podróż w czasie. Zaczynamy w piątek, 18 grudnia.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl