BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Poniedziałek - trasy i pogoda

2021-01-11 08:52:00

photo
Ratrakujemy od rana. Plan: Dolny Dukt, trasa na kopalnię, Górny Dukt, Jelenia Łąka, Cicha Równia, Samolot, zjazd na Orle, powrót spacerówką do Jakuszyc. Ślad ratraka dziś malowany jak należy: kliknij

Rano dziesięć stopni mrozu, w ciągu dnia ma być minus 6. Nie przybyło śniegu. W prognozach na najbliższe dni sroga zima.


TRASY DLA PIESZYCH
Pieszych prosimy, by nie chodzili po trasach ratrakowanych. Odkryjcie cudowne trasy piesze (wielu z Was już to zrobiło - dziękujemy!):
kliknij


ŁATWA TRASA NA ORLE
Drodzy PIESI! Bardzo Was prosimy, by na Orle iść drogą spacerową, a nie przez Samolot. Nadchodzą srogie mrozy, zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich. Nie chodzi już tylko o uniknięcie wypadków w efekcie zderzeń z narciarzami, ale także o to, byście nie zabłądzili i nie zamarzli.
Wielu z Was jest nie tylko u nas, ale w ogóle w górach po raz pierwszy. Przenosicie tu swoje zachowania z miast. Góry, zwłaszcza zimą, to inny świat! Wymagają szacunku. Bardzo nam zależy, by nie był to Wasz ostatni raz. W takie mrozy, jakie nadchodzą, miejcie litość dla swoich dzieci - nie pakujcie się z nimi w góry! Na dole jest już mnóstwo śniegu i stoków dobrych na sanki. Jeśli jednak kochacie Jakuszyce i Góry Izerskie, i nie możecie bez nich żyć, to przestrzegajcie zasad, a na Orle idźcie tędy: kliknij

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl