BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Biegi dla WOŚP oraz Kobiet i Mężczyzn - komunikat!

2021-01-29 17:51:00

photo
Ten z prawej, Krzysiek Gulbinowicz, będzie robić zdjęcia w sobotę i niedzielę uczestnikom biegów dla Kobiet i Mężczyzn oraz dla WOŚP. Krzysiek będzie przemieszczał się po rekomendowanej trasie biegu, którą znajdziecie, wraz z innymi informacjami, tu: kliknij
 
Zapisy są otwarte, przyjmujemy je (i wydajemy pakiety startowe z naszym kalendarzem i medalem) w naszym biurze w żółtym kontenerze na parkingu ze szlabanami. Będziemy na Was czekać w sobotę i niedzielę od ósmej rano! Potem każdy pobiegnie SOLO. Po trasie rekomendowanej lub innej, dowolnie wybranej. ZAPRASZAMY!

Zapisy na Bieg dla WOŚP w tym samym miejscu, a opłatę startową zastąpi datek do puszki Orkiestry (co najmniej 40 zł). Potem pobiegniecie dowolną trasą, ale jeśli chcecie dać Krzyśkowi szansę na zrobienie Wam zdjęcia, wybierzcie trasę rekomendowaną dla Biegu dla Kobiet i Mężczyzn.
O Biegu dla WOŚP: kliknij

W obu biegach można wziąć udział także w niedzielę, również w formule SOLO. Na Bieg dla Kobiet i Mężczyzn miejsca pewnie będą jeszcze w niedzielę, a na Bieg dla WOŚP - zobaczymy. Będziemy informować.

Drugi fotograf na zdjęciu (ten większy) to sam Jacek Deneka. Będzie robił Wam zdjęcia na 45 Biegu Piastów!
To legenda polskich biegów ultradystansowych, który świetnie sprawdził się podczas Biegu Piastów. Ba! Za zdjęcie startu pięćdziesiątki dostał nawet najważniejszą nagrodę w globalnym konkursie na zdjęcia z drona. Jacek robi doskonałe portrety i umie kapitalnie osadzić zawodnika w otaczającej go przyrodzie.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl