BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Niedziela 31.1.2021 na trasach

2021-01-30 22:16:00

photo
Nie przybyło śniegu.  O szóstej rano minus 15 stopni. W ciągu dnia ma byc minus 6 i ma być słonecznie. Ratrak przejedzie prawie wszystkie trasy (ponad 50 km). Zaczął od Dolnego Duktu i Kopalni Stanisław (trasy Quest). Potem Dzlelne Klapki, Zimowa PKO Banku Polskiego, Woda Mineralna, Bez Łaski i kolejne na Cichej Równi oraz w stronę Orla i wokół Koziego Grzbietu. Nie zrobi dziś tylko Ścierniska i trasy Czarny Kamień. 
Ślad ratraka: kliknij

Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała dojścia do naszych tras z Huty i Białej Doliny, z okolic Chatki Robaczka oraz końca ulicy Izerskiej, a nawet z Zakrętu Śmierci. Na Białej Dolinie nie ma gdzie parkować. Parking jest na Hucie, obok przystanku kolejowego.

Od 8 rano w naszym biurze w żółtym kontenerze na parkingu ze szlabanem wydajemy pakiety startowe na Bieg dla Kobiet i Mężczyzn. Można się zapisać na miejscu - zapraszamy. Obok pod żółtym namiotem będą wydawane pakiety na Bieg dla WOŚP. Zdjęcie podczas wczorajszych obu biegów wykonał Krzysztof Gulbinowicz.

POBIERZ NASZĄ APKĘ
kliknij


SKLEP BIEGU PIASTÓW
Piękne i wygodne stroje narciarskie oraz wiele innych praktycznych rzeczy: kliknij

POCIĄG
Jeździ, użyteczny, bo parkingi zapełniają się szybko.

WYPOŻYCZALNIE
Pytajcie o sprzęt bezpośrednio w nich.

DLA RODZIN Z SANKAMI
Szklarska Poręba oczekuje Was: kliknij

TRASY DLA PIESZYCH
Prosimy nie chodzić po ratrakowanych trasach narciarskich. Wokół jest pełno szlaków pieszych. Jakuszyckie są zasypane, idźcie niżej. Rozdroże Izerskie jest świetne: kliknij

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl