BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Informacje o trasach - sobota, 13 lutego

2021-02-13 08:09:00

photo
Przybyło od 6 do 10 cm śniegu, minus dziewięć stopni, ratrakujemy od rana prawie wszystkie trasy - z wyjątkiem Krogulca, Ścierniska i części Czarnego Potoku, które jednak były przygotowywane przez ostatnie dni, więc ich stan jest dobry. W sumie czeka na Was prawie 70 km tras - wszystkie, które możemy ratrakować.
Ślad ratraka:

Czesi przygotowują łączniki do naszych tras z Harrachova - dwa odejścia z trasy wokół Koziego. Dojeżdżają też ratrakiem do budynków dawnego przejścia granicznego, jak i do tymczasowej kładki na Izerze. Od Orla do tej kładki jest ścieżka wokół Granicznika, jak i szlakiem PTTK przez Granicznik (tędy spacer ciężki z nartami w ręku, ale niektórych to nie zniechęca, więc piszemy i o tej możliwości).
Lokalna Organizacja Turystyczna skuterem robi dojścia do naszych tras z Białej Doliny, Huty i Zakrętu Śmierci.

WYPOŻYCZALNIE
Czynne, ale pytajcie o sprzęt bezpośrednio w nich.

PARKINGI
Nie zostawiajcie samochodów na noc na parkingach ze szlabanami, bo utrudnia to nam poranne odśnieżanie. Extra opłata za to: 100 zł.

45 BIEG PIASTÓW
Zapraszamy do udziału! Zapisy otwarte na wszystkie dystanse: kliknij

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ
kliknij

SKLEP BIEGU PIASTÓW
Po czym poznać dobre ciuchy sportowe? Że nie trzeba o nich myśleć w trakcie treningu czy zawodów. Są jak druga skóra. Takie właśnie są nasze ubrania sportowe.
Ubierz się w Bieg Piastów, kup inne praktyczne gadżety: kliknij

Ubrania Biegu Piastów są również u naszych PARTNERÓW: w sklepach stacjonarnych: XC-Sport w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego 53 oraz w sklepie Salomona w Jakuszycach, na głównym parkingu.

POCIĄG
Jeździ, użyteczny zwłaszcza w weekendy, gdy parkingi zapełniają się szybko. Rozkład jazdy: kliknij

PROŚBA DO PIESZYCH
Po korespondencji i komentarzach wiemy, że wielu z Was tu zagląda. Ale nasze trasy ratrakujemy wyłącznie z myślą o narciarzach biegowych. Bardzo Was prosimy: uszanujcie naszą pracę i pasję. W imieniu naszych przyjaciół z Karkonoszy, Rudaw Janowickich i Gór Kaczawskich zapraszamy na szlaki w tych kapitalnych górach! Do nas zapraszamy na biegówkach Poznajcie ten cudowny sport!

Zdjęcie wczorajsze. Autor: Wojtek Nawrocki.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl