BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Worldloppet i Wielki Jakuszycki Szlem

2021-02-04 09:30:00

photo
Wyniki 45 Biegu Piastów na 25, 30 i 50 km zaliczane będą do klasyfikacji Worldloppet Ski Federation. Warunkiem jest pokonanie oficjalnej trasy w Jakuszycach z oficjalnym pomiarem czasu oraz zarejestrowanie swojego biegu w naszej aplikacji lub bezpośrednio na datasport.pl w panelu użytkownika. Wyniki, które spełnią te warunki, zostaną przesłane do Wordloppet. Taka formuła biegu jest uznawana przez Worldloppet od lat, organizowane są wedle tych zasad biegi zwane OPEN TRACK (w ramach Biegu Wazów i Tartu Marathon w Estonii).

Aby dostać pieczątkę w paszporcie w Worldloppet, prosimy o zgłoszenie się po spełnieniu powyższych warunków do naszego biura w Jakuszycach.

 
Wyniki 45 Biegu Piastów na 50 km zaliczone zostaną do klasyfikacji Wielkiego Jakuszyckiego Szlema. Trzeba spełnić te same warunki, które stawia Worldloppet. 
Wielki Jakuszycki Szlem to trofeum, które zdobywa się za ukończenie w danym roku zimowego Biegu Piastów, Letniego Biegu Piastów i Rowerowego Biegu Piastów na najdłuższym dystansach.
 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl