BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bardzo ważne dla uczestników 45 Biegu Piastów!

2021-02-22 23:53:00

photo
Biuro wydawania numerów wznowi pracę w piątek, 26 lutego. W dniach 26, 27 i 28 lutego, czyli w piątek, sobotę i niedzielę, będzie czynne od godz. 8, a nie od 9, jak planowaliśmy. Powód: pójście na rękę biegaczom, którzy chcą ruszyć na trasę jak najwcześniej, gdy tory szybkie, a trasy puste.

W dniach 5, 6 i 7 marca dołożymy punkt odżywczy na Rozdrożu pod Cichą Równią. Kto biegł już pięćdziesiątkę, ten rozumie, dlaczego Przyda się łyk herbaty i kawał banana po forsownym, długim podejściu (podbiegu) trasą Elektrowni Turów, przed dalszym biegiem pod górę na Kopalnię (trasą Questa).

W najbliższych dniach będziemy ratrakować wieczorami, po godz. 18. Sprawdziło się to ostatnio. Biegających wieczorami prosimy o ostrożność. Nie biegajcie z muzyką w słuchawkach. Rozkoszujcie się izerską ciszą i odgłosami zbliżającego się smoka.
Plan ratrakowania: codziennie wszystkie trasy.

Sporo osób pyta, czy nadchodzące ciepłe dni nie roztopią naszych tras, czy warto planować przyjazdy na najbliższy weekend. Nie sposób udzielić pewnej odpowiedzi. Wydaje nam się, że skoro nie ma prognozowanych deszczy, trasy utrzymają się w całości. Odcinki, które zwykle odpadają jako pierwsze, trzymają się dzielnie. Będziemy informować codziennie o sytuacji, tak, jak czynimy to od początku sezonu.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl