BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

ZAPISY OTWARTE I RAPORT O TRASACH

2021-02-23 20:41:00

photo
Wielu pyta o zapisy, jakby nie wierzyli, że Bieg Piastów się odbywa. Tak, tak, tak. Bardzo wiele osób chce wystartować po raz pierwszy, bo dopiero w tym sezonie zaczęło biegać na nartach.

Na naszej stronie możecie wszystko załatwić: wybrać dystans, zgłosić się, następnie przyjechać do Szklarskiej Poręby, by w hotelu Bornit odebrać pakiet startowy z numerem startowym. Biuro nie jest czynne codziennie! Wznawia pracę w najbliższy piątek. Dni i godziny otwarcia sprawdzicie na naszej stronie.

Potem już tylko trzeba do Jakuszyc, na start, w dowolnie wybrany dzień. Nie ma startów wspólnych. Biegniecie solo. Czy można przebiec kilka dystansów w ciągu jednego dnia? Oczywiście.

Za nami pierwszy z trzech bardzo ciepłych dni. Pytacie o trasy, czy przetrwają. Dziś sprawdzaliśmy odcinki na trasie wokół Koziego Grzbietu, które odpadają jako pierwsze. Trzymają się bardzo dzielnie. Nie ma przetarć. Regularne, bardzo częste ratrakowanie związało śnieg, więc na razie go nie ubywa. Będzie topić się bardzo powoli.

Kamil Zatoński z biegowki24.pl z kolei biegał dziś po dość trudnych w utrzymaniu trasach z drugiej strony - wokół Krogulca i Bez Łaski. Jego wrażenia są również optymistyczne. Raport Kamila przeczytacie tu: kliknij

Podobnie sytuację oceniła na podstawie dzisiejszego, wieczornego treningu Ula Sokołowska, znakomita biegaczka i fotoreporterka. Fotorelację Uli zobaczycie na Grupie Bieg Piastów na facebooku.

Sprawozdania z monitoringu tras będziemy Wam przedstawiać codziennie. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was udział w Biegu Piastów oznacza długą podróż i spore wydatki, chcemy więc być wobec Was rzetelni pod względem informacji o tym, w jakich warunkach przyjdzie Wam tu biegać. Żadnego malowania trawy na zielono, czy raczej śniegu na biało, nie będzie!

Zdjęcia z biegania w pełnym słońcu dziś na trasach wokół Kozińca, słonecznej polanie przy Orlu i trasie Inhalacyjnej.

ZAPRASZAMY NA 45 BIEG PIASTÓW!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl