BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

42. BP - Holmenkol posmaruje narty!

2018-02-21 17:25:00

photo

Doświadczeni serwismeni z wysokiej jakości smarami pomogą przygotować narty


Uczestnicy 42 Biegu Piastów mogą liczyć na profesjonalne i bezpłatne posmarowanie nart przed startem. Podczas głównego festiwalowego weekendu, będą w tym pomagać znakomici fachowcy działający  w imieniu marki Holmenkol.  Serwismeni będą używać oczywiście smarów tej samej marki.

Holmenkol będzie obecny na Polanie Jakuszyckiej w piątek, sobotę i niedzielę (2, 3 i 4 marca) w trakcie głównych konkurencji 42. Biegu Piastów - biegów na 7, 12, 25, 30 i 50 km. Stoiska do smarowania nart będą rozpoznawalne po niebieskim kolorze i logo Holmenkol. Będą czynne od około godziny 7 rano w piątek, sobotę i niedzielę.

Specjalnie na Bieg Piastów przyjedzie dwóch serwismenów z Niemiec, których wspierać będzie dwunastu specjalistów od smarowania nart z Polski. Będą starać się posmarować narty jak największej liczbie biegaczy, ale ponieważ czas przed startem będzie ograniczony, jeśli ktoś chce skorzystać z ich pomocy, niech przyjdzie odpowiednio wcześnie.

Serwis będzie czynny także w trakcie biegów, aż do chwili dotarcia do mety ostatnich zawodników. Dzięki temu biegacze będą mogli liczyć na posmarowanie nart także w przeddzień swojego startu - w piątek, 2 marca, przed sobotnią pięćdziesiątką, a w sobotę, 3 marca, przed niedzielnymi biegami na 25 i 12 km.

Dwóch serwismenów w trakcie biegu na 50 km będzie obecnych na trasie z kijkami i smarami na wypadek, gdyby ktoś złamał swój kijek lub potrzebował przesmarowania nart.

O interesującej historii Holmenkol i smarów narciarskich przeczytasz tutaj: HOLMENKOL

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl