BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Najzimniejszy dzień sezonu

2018-02-25 07:32:00

photo

Rano jest - 16, w trakcie dnia ma być tylko nieznacznie mniej zimno.

Bardzo Was prosimy o ubranie się ciepło. Po zakończeniu biegania przebierzcie się natychmiast, bo inaczej dopadnie Was choróbsko. Poza tym dziś powieje do 5 m/s, ma nie padać, pokaże się słońce.

Od wczoraj przybyło 10 centymetrów śniegu. Nasze ratraki od rana szykują trasy. W planie wszystkie - zarówno te na dzisiejsze zawody, jak i pozostałe.
O godz. 10 na Polanie Jakuszyckiej start Memoriału Stanisława Michonia - drugiej konkurencji 42. Biegu Piastów. Trasa: Polana - Spacerowa - Dział Izerski - Inhalacyjna - Samolot (z "uchem") - Maćkowiaka - Cicha Równia - Jeleniogórska - TV Polonia - Górny Dukt - Polana.

Podczas zawodów trasa ta będzie zamknięta, ale oczywiście będzie stopniowo uwalniana po przejeździe ostatniego zawodnika.
Jeśli ktoś nie startuje, niech wybierze Dolny Dukt i na Kopalnię bądź Czarny Kamień (wzdłuż torów kolejowych w stronę Szklarskiej Poręby).
Przypominamy, że numery i pakiety startowe wydajemy w hotelu "Bornit" w Szklarskiej Porębie. Biuro zaczyna pracę o godz. 8.

Dziś o godz. 10:30 Bieg Przedszkolaka. Można jeszcze zapisać swoją pociechę :-) Zapisy i odbiór pakietów startowych na początku drogi z Polany Jakuszyckiej na Orle.
 
Przed chwilą (piszemy te słowa o godz. 7:20) rozpoczął się bieg na 30 km na Igrzyskach Olimpijskich z udziałem Justyny Kowalczyk. Trzymamy kciuki!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl