BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Dzień dobry w mroźny wtorek!

2018-02-27 09:30:00

photo

Rano - 17 C, w ciągu dnia może być odrobinę mniej zimno, więc pamiętajcie, by się ciepło ubrać, a po zakończeniu biegania szybko się przebrać.


Dziś ma wiać do 6 m/s, nie padać, ma pokazać się słońce. Utrzymujemy trasy długości około 60 km, regularnie je poprawiamy. Można biegać we wszystkich kierunkach: Spacerową na Orle, wokół Koziego Grzbietu, na Górny i Dolny Dukt, na Kopalnię, czy też dołem wzdłuż torów trasą Czarny Kamień.

Kolejne konkurencje 42. Biegu Piastów w piątek, sobotę i niedzielę (2, 3 i 4 marca). Startujących prosimy o odbiór numerów startowych w naszym biurze w hotelu "Bornit" przy ul. Mickiewicza w Szklarskiej Porębie, które czynne jest codziennie. Numery startowe nie są i nie będą wydawane na Polanie Jakuszyckiej.

W biurze wydawania numerów można się jeszcze zapisać na 30 km i 12 km. Są też wolne miejsca na pięćdziesiątkę, ale tylko do ostatniego sektora startowego i bez pakietu startowego.

Jeśli ktoś chce pobiegać u nas nie startując w Biegu Piastów, uprzedzamy, że w nadchodzący weekend nasze trasy będą przeznaczone tylko dla zawodników. Prosimy o wyrozumiałość. Będzie nam bardzo miło gościć Was w każdy inny dzień.

Fot. Nocna Dziesiątka w obiektywie Krzysztofa Gulbinowicza.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl