BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Atak zimy!

2018-03-17 08:56:00

photo

Dobre warunki, zawody i trudny dojazd - sobota w Jakuszycach.


Dziś do dwunastu stopni mrozu, ale ponieważ ma mocno wiać (do 9 m/s) odczuwalne zimno będzie jeszcze bardziej dotkliwe. Ubierzcie się ciepło, koniecznie!

Dojazd trudny, dużo śniegu, który ciągle sypie, na drodze bądźcie uważni, rozsądni i cierpliwi. Rozważcie dojazd koleją. Rozkład.

Na Polanie Jakuszyckiej dziś finał Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich (szczegóły) i Puchar Karkonoszy w biathlonie (więcej).

Z powodu zawodów musimy niestety zamknąć Górny Dukt i Dolny Dukt. Bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia z tego powodu.

Zapraszamy wszystkich do biegania trasą Spacerową w kierunku Orla, dalej na Samolot,  Cichą Równię, Jeleniogórską i pod kopalnię Stanisław. Tam dziś pojechał ratrak. Mapka tras ratrakowanych.

Na niedzielę postaramy się przygotować więcej tras. Niestety jeden z operatorów naszych ratraków się rozchorował, pracuje więc tylko jeden, ale awaryjnie zatrudniamy na ten weekend zastępcę. Prosimy o wyrozumiałość.

Jeśli planujecie przyjazd na biegówki w niedzielę, weźcie pod uwagę, że będzie jeszcze zimniej, niż dziś, nawet - 17 stopni. Jutro też w programie zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich.

Zdjęcie: Stacja Jakuszyce.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl