BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Sobota: znowu sypie!

2019-01-26 07:49:00

photo
+ 10 cm śniegu i wciąż sypie, temperatura rano - 7 stopni, momentami wieje, bez słońca. Sypać ma przez cały dzień. Ma być mniej zimno: -2.
Ponad 80 km tras gotowych. Ratrak od świtu je poprawia. Przejechał już dukty, trasę Mój Tauron, czyli na kopalnię Stanisław, oraz Bez Łaski, Wodę Mineralną, Zimową PKO Banku Polskiego, Dzielne Klapki, kończy Niematematyczną. Jego ślad sprawdzajcie na stronie trasy

Na nasze trasy możecie wejść nie tylko w Jakuszycach, ale także w Szklarskiej Porębie na Hucie (200 m od darmowego parkingu i stacji kolejowej Szklarska Poręba Huta), Białej Dolinie (około 1 km od schronisk U Rumcajsa i Chatki Robaczka) oraz ze stacji kolejowej w Harrachovie (600 m).

Korki dziś na dojeździe do nas pewne. Jedźcie wcześnie rano, a jeśli później, zostawcie samochody przy linii kolejowej i wsiądźcie do pociągu. Przy stacjach (np. Jelenia Góra Cieplice) można zaparkować bez większego problemu. Rozkład jazdy: rozkład

Pieszych prosimy, by nie niszczyli narciarskich tras biegowych. Jeśli idzieciena Orle, wybierajcie trasę Spacerową, a nie czerwony szlak PTTK przez Samolot, po którym narciarze zjeżdżają. Nie chodźcie też po Górnym Dukcie - tam również się szybko zjeżdża.

Życzymy przyjemnej soboty w Górach Izerskich!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl