BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Wszystkiego najlepszego dla dzieci!

2018-06-01 08:12:00

photo
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkiego najlepszego najmłodszym! Oby Wasze dzieciństwo było radosne i szczęśliwe, a Wasi rodzice kochali Was całym sercem!

Stowarzyszenie Bieg Piastów pragnie dać Wam okazję do radości. Dlatego każdy Bieg Piastów - zimowy, biegowy i rowerowy, ma w swoim programie konkurencje dla Was. Rozgrywane są na krótkich dystansach, więc każdy spokojnie da sobie radę i bez problemów dotrze do mety. Aktualnie prowadzone są zapisy na Rowerową Wyprawę w ramach Rowerowego Biegu Piastów oraz Wyprawę Zuchów i Bieg Przedszkolaka w trakcie Letniego Biegu Piastów.

Wyjątkowym zjawiskiem - nie tylko w skali naszej działalności - jest Rodzinna Dziesiątka podczas Biegu Piastów zimą. To bieg na 10 kilometrów, w którym rodzice mogą wystartować z dziećmi, i to w każdym wieku, nawet najmłodszymi.

Rodzinna Dziesiątka jest czymś specjalnym także dlatego, że otwiera co roku Festiwal Narciarstwa Biegowego - Bieg Piastów.  Odbywa się w sobotę podczas pierwszego festiwalowego weekendu, który przypada na końcówkę lutego.

Terminarz dziecięcych zawodów do rozegrania jeszcze w 2018 roku:

25 sierpnia - Wyprawa Zuchów Letni Bieg Piastów
ZAPISY

26 sierpnia - Bieg Przedszkolaka Letni Bieg Piastów
ZAPISY

29 września - Rowerowa Przygoda Rowerowy Bieg Piastów
ZAPISY 

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl