Reg. Zapisy  
31.12.2017 Bieg Sylwestowy          
6.01.2018 5 km- Enervit Classic      
13.01.2018 Bieg Tylko dla Kobiet          
14.01.2018 Biegniemy Dla WOŚP          
27.01.2018 10 km- Enervit Classic      
10.02.2018 15 km- Enervit Classic      
17.02.2018 Sztafeta Piastów    
24.02.2018 Rodzinna Dziesiątka      
25.02.2018 Memoriał Stanisława Michonia          
26.02.2018 Nocna Dziesiątka        

MOS 7809

 Zapisy na Biegniemy dla WOŚP!

zapisy

- regulamin

- trasa imprezy

 

W niedzielę 15 stycznia na Polanie Jakuszyckiej pobiegniemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do udziału! Bieg Piastów od swego początku korzysta z bezinteresownej pomocy innych, więc chętnie przyłączy się do akcji wsparcia WOŚP, tym bardziej, że jej najbliższa edycja jest jubileuszową - dwudziestą piątą. Link do zapisów poniżej.


Dystans: 7 km. Z pewnością jednak będzie to bieg inny, niż większość tych, które organizujemy. Najważniejsze będą cel i dobra zabawa.
Wykorzystamy trasy przygotowane na sobotnią (14 stycznia) Jakuszycką Siódemkę - Bieg tylko dla Kobiet. Planujemy rozegrać ten bieg na Dolnym i Górnym Dukcie oraz Polanie Jakuszyckiej.


W programie "zawodów "Biegniemy dla WOŚP!" wiele atrakcji:
- medale wykonają podopieczni Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie (tak, jak miało to miejsce przy Charytatywnym Biegu dla Blanki),
- ciepły posiłek dla zawodników od szefa kuchni hotelu Interferie Sport Hotel Bornit,
- słodka akcja - dzięki zaangażowaniu grupa wolontariuszy z Piechowic będzie można otrzymać i zjeść kawałek przepysznego, domowego ciasta,
- licytacja nagród wśród uczestników - do wygrania trzy przejażdżki ratrakiem po trasach Gór Izerskich!
- możliwość odpłatnej przejażdżki ratrakiem (cena minimum 300zł) i skuterem (cena minimum 150 zł) - zebrane pieniądze trafią do puszki WOŚP.


Nie ma wpisowego przy zapisach. Będziemy jednak zbierać datki dla WOŚP - liczymy na co najmniej 30 złotych od każdego uczestnika.
Mile widziani fundatorzy nagród, które można byłoby losować bądź licytować w trakcie imprezy "Biegniemy dla WOŚP!" Prosimy Was o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 75-717-33-38. Godzinę startu wkrótce ustalimy i podamy do publicznej wiadomości.


ZAPISY:

Zapisy na Biegniemy dla WOŚP!

 

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski