Data/Nazwa imprezy Regulamin Zapisy Trasa
26.08.2017 Ultramaraton      gps
26.08.2017 Półmaraton      gps
26.08.2017 Wyprawa Zucha      
27.08.2017 Jakuszycka Jedenastka      gps
27.08.2017 Marsz Nordic Walking      gps
27.08.2017 Bieg Przedszkolaka      

MOS 7809

 Zapisy na Biegniemy dla WOŚP!

zapisy

- regulamin

- trasa imprezy

 

W niedzielę 15 stycznia na Polanie Jakuszyckiej pobiegniemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do udziału! Bieg Piastów od swego początku korzysta z bezinteresownej pomocy innych, więc chętnie przyłączy się do akcji wsparcia WOŚP, tym bardziej, że jej najbliższa edycja jest jubileuszową - dwudziestą piątą. Link do zapisów poniżej.


Dystans: 7 km. Z pewnością jednak będzie to bieg inny, niż większość tych, które organizujemy. Najważniejsze będą cel i dobra zabawa.
Wykorzystamy trasy przygotowane na sobotnią (14 stycznia) Jakuszycką Siódemkę - Bieg tylko dla Kobiet. Planujemy rozegrać ten bieg na Dolnym i Górnym Dukcie oraz Polanie Jakuszyckiej.


W programie "zawodów "Biegniemy dla WOŚP!" wiele atrakcji:
- medale wykonają podopieczni Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie (tak, jak miało to miejsce przy Charytatywnym Biegu dla Blanki),
- ciepły posiłek dla zawodników od szefa kuchni hotelu Interferie Sport Hotel Bornit,
- słodka akcja - dzięki zaangażowaniu grupa wolontariuszy z Piechowic będzie można otrzymać i zjeść kawałek przepysznego, domowego ciasta,
- licytacja nagród wśród uczestników - do wygrania trzy przejażdżki ratrakiem po trasach Gór Izerskich!
- możliwość odpłatnej przejażdżki ratrakiem (cena minimum 300zł) i skuterem (cena minimum 150 zł) - zebrane pieniądze trafią do puszki WOŚP.


Nie ma wpisowego przy zapisach. Będziemy jednak zbierać datki dla WOŚP - liczymy na co najmniej 30 złotych od każdego uczestnika.
Mile widziani fundatorzy nagród, które można byłoby losować bądź licytować w trakcie imprezy "Biegniemy dla WOŚP!" Prosimy Was o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 75-717-33-38. Godzinę startu wkrótce ustalimy i podamy do publicznej wiadomości.


ZAPISY:

Zapisy na Biegniemy dla WOŚP!

 

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora divemed terma julia datasport nordic walking  hotel biathlon higeen cube skiteam helios1szkolapng regatta

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka prwroclaw tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski