MOS_2177.jpg

Na Straż Graniczną zawsze możemy liczyć! Nie inaczej będzie w 2017 roku. Komendant Główny Straży Granicznej płk SG Marek Łapiński zgodził się na udzielenie pomocy organizacyjnej podczas 41. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego.

MOS_0055.jpg

Straż Graniczna, a wcześniej Wojska Ochrony Pogranicza, pomagają w organizacji Biegu Piastów od pierwszej edycji naszych zawodów w 1976 roku, gdy żołnierze WOP przygotowali trasę na I Bieg Piastów i zabezpieczyli ją. Szefem zabezpieczenia był zresztą Józef Pawlikowski, wielokrotny uczestnik Biegu Piastów na koronnym dystansie 50 km, który mieszka w Szklarskiej Porębie i często bywa w Jakuszycach.

MOS_7606.jpg

Funkcjonariusze Straży Granicznej również w ostatnich latach zabezpieczali trasę, pracowali na punktach odżywczych, jak również wykonywali wiele innych czynności. Ich pomoc jest dla nas bezcenna. Jesteśmy za nią bardzo wdzięczni. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie SG także w 2017 roku.

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora divemed terma julia datasport nordic walking horyzont hotel biathlon higeen cube skiteam helios1szkolapng regatta

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka prwroclaw tvppolonia skipol

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski