IMG 3206

Znowu sypie! Prawie 13 stopni mrozu, wieje do 5 metrów na sekundę. Jeden ratrak przygotowuje trasy składające się na pięćdziesiątkę, drugi piątkę na jutrzejsze zawody Enervita. Polecamy więc spacerówkę na Orle, wokół Koziego, Elektrownię Turów, dukty, kopalnię, Czerwony Potok, Ściernisko, Samolot. Śnieg wprawdzie zasypuje tory, ale dziś spodziewamy się wysokiej frekwencji biegaczy, więc będzie komu przecierać ślady... Temperatura ma być przez cały dzień w granicach 14 stopni na minusie, ma przestać padać, po godzinie 10 zza chmur ma wyjrzeć słońce.

IMG 3199
Mamy wielką prośbę - gdy jest tak dużo śniegu, i do tego mocno wieje, trzaska mróz, łatwo o nieszczęście. Jeśli ktoś nie czuje się pewnie, traci orientację w terenie, nikogo nie widzi w pobliżu, niech zawraca tą drogą, którą przyszedł (przybiegł), a jeśli jej nie widzi, bo już zasypana, niech dzwoni po pomoc. 75-7173338 - to numer do naszego biura, numer ratowników dyżurujących na Polanie Jakuszyckiej 661-959-221. Pamiętajcie o ciepłym ubraniu, czymś gorącym do picia na drogę, naładowanym telefonie komórkowym, mapie papierowej albo laminowanej. Gdy aura jest taka, jak dziś, z Górami Izerskimi nie ma żartów... Trzymamy kciuki za Wasze udane bieganie!

IMG 3197

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski