IMG 3243

Informacja dnia: jest bardzo, bardzo zimno! O poranku osiemnaście stopni mrozu, w ciągu dnia ma być minus czternaście-trzynaście. Koniecznych kilka warstw ubrania... Ciepłe picie do termosu na drogę też bardzo zalecane.

IMG 3200
O godz. 10 start zawodów Enervita na Polanie Jakuszyckiej na 5 km. Wyścig rozegra się na dwuipółkilometrowej pętli na Polanie Jakuszyckiej i wokół niej, dystans jest krótki, więc nie będzie zbytnio utrudniał życia reszcie biegaczy, która nie startuje. Odcięte będą tylko wejścia z Polany Jakuszyckiej na Górny Dukt i Samolot.

IMG 3209

Przygotowujemy regularnie wszystkie trasy, na których rozegrany zostanie Bieg Piastów. Wczoraj ogromny ruch panował na Spacerowej na Orle i Dolnym Dukcie, podczas gdy na niektórych innych nie było dosłownie nikogo. Radzimy więc odbijać na szlaki w bok, jeśli oczywiście lubicie spokój i nie przeszkadza Wam samotność.

 

IMG 3219

Ze Spacerówki na Orle, na przykład, wystarczy skręcić w prawo (patrząc od strony Jakuszyc) na Rozdrożu pod Działem Izerskim - czeka na Was choćby wspaniała Inhalacyjna, którą również traficie na Orle. Najlepiej wziąć mapę tras jakuszyckich i sprawdzić. Mapy są na naszej stronie internetowej, można wydrukować i wziąć na drogę. Nie polecamy w trakcie wycieczek korzystania z map za pośrednictwem internetu, bo na trasie może się okazać, że nie ma zasięgu i... Jest wtedy duży problem.
Powodzenia dzisiaj!

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski