MOS 4881

Na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie od 25 lutego do 5 marca 2017 odbywać się będzie 41. Bieg Piastów - Festiwal Narciarstwa Biegowego. Główny bieg - na 50 km techniką klasyczną, rozegrany zostanie w sobotę, 4 marca. Weźmie w nim udział mistrzyni świata i mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk.

Dziennikarzy i fotoreporterów, którzy zamierzają przyjechać na 41. Bieg Piastów, prosimy o rejestrację w celu otrzymania akredytacji.

Akredytacja dotyczy trzech głównych dni Biegu Piastów: 3, 4 i 5 marca (piątku, soboty i niedzieli). We wcześniejszych dniach akredytacje nie będą potrzebne.

Aby zarejestrować się w naszym biurze prasowym, prosimy o przysłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W e-mailu proszę podać następujące informacje:

- imię i nazwisko (bądź imiona i nazwiska, jeśli redakcja wysyła do nas więcej swoich przedstawicieli),
- nazwa redakcji (gazety, portalu, strony internetowej, stacji telewizyjnej, rozgłośni radiowej), dla której zgłaszający będzie pracować podczas Biegu Piastów,
- numer telefonu,
- adres e-mail,
- dzień, w którym zgłaszający zamierza pracować podczas Biegu Piastów (3 i/lub 4 i/lub 5 marca),
- rodzaj bądź rodzaje wykonywanej działalności: FOTO, PRASA, TV, RADIO, INTERNET,
- ostateczny termin rejestracji w celu otrzymania akredytacji: poniedziałek, 27 luty,
- odbiór akredytacji w dniach 3, 4 i 5 marca w namiocie na Polanie Jakuszyckiej, blisko mety. Informację o dokładnym miejscu wydawania akredytacji podamy,
- jeśli podczas relacjonowania Biegu Piastów będziecie Państwo używać samochodu transmisyjnego, prosimy podać jego wymiary, markę i numer rejestracyjny.

Dziennikarze akredytowani otrzymają drogą e-mailową bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszej współpracy podczas Biegu Piastów.
Osoba do kontaktu w celu akredytacji: Leszek Kosiorowski, tel 502-205-732, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy na 41. Bieg Piastów!

Stowarzyszenie Bieg Piastów

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski