SALOMON 1920x1080px

Wiosna to idealny czas na nowe cele biegowe i nieograniczoną zabawę. Kalendarze startowe dopięte, nasze treningi idą w dobrym kierunku, w szafach trwają wiosenne porządki. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój biegowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto.


Już od 24 marca przez cały miesiąc możecie korzystać z niesamowitej akcji.
Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegarek Suunto Spartan Ultra! Jeżeli kupicie dowolne produkty biegowe Salomon lub zegarek Suunto za minimum 150 zł i odpowiecie na pytanie konkursowe macie możliwość zgarnięcia zegarka Suunto Spartan Ultra! I tak przez cały miesiąc.

Codziennie do wygrania zegarek Suunto Spartan o wartości ponad 3 tys zł spośród osób które wezmą udział w zabawie, czyli kupią produkt marki Salomon lub Suunto i zarejestrują paragon.
UWAGA: szansa na wygraną bardzo duża. Sprawdzajcie licznik rejestracji paragonów na stronie www.salomontimetoplay.pl i śledźcie ile osób bierze udział w konkursie danego dnia! Licznik pokazuję ilość rejestracji w czasie rzeczywistym!!!
Może będziesz jednym z pięciu uczestników.... Może warto...?

Sprawdź szczegóły na www.salomontimetoplay.pl

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce.
Szczegóły na: www.testysalomon.pl
LICZBA MIEJSC OGRANCZONA
Zapraszamy

testysalomon 1200x900 25960 59332

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski