spac

Ostatni weekend na biegówkach! Tylko do niedzieli na Polanie Jakuszyckiej dyżury ratowników medycznych, co jest konieczne dla pracy Ośrodka Narciarstwa Biegowego. Korzystajcie więc - serdecznie zapraszamy!


Dziś słonecznie od rana, przed ósmą prawie pięć stopni ciepła, potem nawet 13! Czasem powieje do 5 m/s, słonecznie ma być przez całą sobotę.
Nadal, zwłąszcza na wyżej położonych trasach (Samolot, Cicha Równia, Kopalnia) można biegać na nartach w niezłych warunkach (które jednak z dnia na dzień pogarszają się). Proszę uważać na korzenie, kamienie, lepiej korzystać ze starych nart.


Specjalnie na dzisiejszy Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa przygotujemy pięć kilometrów z Jakuszyc na Orle. Na wielu odcinkach na tej trasie sytuacja jest dostateczna, ale są już fragmenty, które trzeba połatać i poprawić.


Na Bieg dla Alexa bardzo serdecznie zapraszamy biegaczy na nartach i bez nart, jak i spacerowiczów. Pogoda wyśmienita, wiele wskazuje na to, że będzie to kapitalne pożegnanie sezonu! Można zapisać się do godz. 19.30 w naszym biurze na Polanie Jakuszyckiej. Startujemy o godz. 20.
Przybywajcie!

Foto z wczoraj na początku trasy Spacerowej w Jakuszycach.

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski