MOS 0976

Propagowanie zdrowego trybu życia poprzez upowszechnianie masowego uprawiania sportu - tak najkrócej można wytłumaczyć cel działalności Stowarzyszenia Bieg Piastów. Każdy może się do tego przyczynić darując nam 1 procent swojego podatku w corocznym rozliczeniu PIT. Dziś ostatni dzień rozliczeń podatkowych. Przypominamy więc, że możecie wesprzeć nas.


Każda złotówka się przyda, żadna nie zostanie zmarnowana. Nasze główne wydatki to utrzymanie tras narciarskich. Aby utrzymywały swój poziom, nie wystarczy przejechać po nich ratrakiem i wyżłobić tory do klasyka. To praca, którą najbardziej widać, ale znacznie więcej jest tej, której wielu biegaczy narciarskich nie dostrzega: to prace ziemne, prowadzone wiosną, latem i jesienią, dzięki którym śnieg utrzymuje się na trasach długo, a nie szybko spływa.

W tym roku będziemy porządkować m. in. trasy Niematematyczną i Inhalacyjną. Na pierwszą z nich ma wrócić trasa biegu na 50 km klasykiem.

Dzięki Waszej pomocy, jak również innym naszym dochodom, wstęp na trasy jest bezpłatny. To jest zresztą nasz priorytet: nic nie przyczynia się tak mocno do upowszechniania narciarstwa biegowego, jak dobrze utrzymane, bezpłatne trasy narciarskie. Pomóżcie nam, bardzo prosimy!

Potrzebny będzie numer KRS. Oto nasz: 0000102760

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski