ewa h

Wśród dwustu zawodników zgłoszonych na ultramaraton na 50 km w ramach Letniego Biegu Piastów, znajduje się sporo osób bardzo znanych w świecie amatorskiego biegania. Oto ich krótka prezentacja.


Edward Dudek - to jego 181 bieg na dystansie maratońskim lub dłuższym, zwycięzca zimowego Biegu Piastów w 1979 roku, pierwszy Polak, który ukończył morderczy grecki bieg Spartathlon na dystansie 246 km z Aten do Sparty.


Robert Faron - zwycięzca maratonu Letniego Biegu Piastów w 2015, przed tygodniem zwyciężył w Silesian Highland Marathon, doskonały narciarz biegowy.


Jarosław i Natalia Haczykowie - rewelacyjne małżeństwo, które oprócz miłości łączy także zamiłowanie do biegania na bardzo długich dystansach.


Marek Herzberg - znakomity trener piłkarski z Jeleniej Góry.


Ewa Hofman (na zdjęciu)  - trzecia w tegorocznym Biegu Rzeźnika, w 2015 wygrała Nocny Maraton Górski w Boguszowie-Gorcach i Karpacz Maraton.


Aleksandra Niwińska - w 2015 druga w Supermaratonie Calisia na 100 km, wśród wielu sukcesów mistrzostwo Polski w biegu 24-godzinnym oraz Rudzkim Biegu 12-godzinnym.

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski