IMG 0810

Piotr Holly z Wałbrzycha i Danuta Piskorowska z Wrocławia pierwszymi zwycięzcami Letniego Biegu Piastów. Okazali się najlepsi w Jakuszyckim Półmaratonie na dystansie około 22 kilometrów.


Drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Adrian Antczak, a trzecie Sebastian Gołębiewski. W rywalizacji pań drugie miejsce dla Emilii Romanowicz - ubiegłorocznej zwyciężczyni Jakuszyckiego Półmaratonu.


Powiedzieli za metą:


Piotr Holly: - Podczas dzisiejszego biegu doszło do ostrej rywalizacji. Kolega Antczak pobiegł bardzo mocno, a ja nie miałem najlepszego dnia. Trasa została zmieniona w porównaniu z ubiegłoroczną. Bardzo ciekawa, pierwsze kilomtery szybkie, potem od Orla podbieg, zawsze biegałem ten odcinek w odwrotnym kierunku. Dziś zmęczyłem sie na niej.

IMG 0811
Danuta Piskorowska: - Trasa na pewno wymagajaca, zbieg na początku zaskoczył mnie. Jedna z rywalek rozpoczęła bardzo ostro, szybko pobiegła do siódmego kilometra. Starałam się jej utrzymać. Przez ostatnie dwa dni źle się czułam, miałam gorączkę. Na trasie były zbiegi i podbiegi, na końcówce wymagający zbieg kamienisty, trzeba było uważać.

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski