12010484 675882072548965 2578751173269700406 o 1

Letni Bieg Piastów to nie tylko bieg! W pierwszym dniu zawodów - w sobotę, 26 sierpnia, zapraszamy do Esplanady w centrum Szklarskiej Poręby na koncert zespołu Stickman band i projekcję filmu "Po prostu walcz". Wstęp bezpłatny.

 

Czeski Stickman band uświetnia swoimi nastrojowymi koncertami wiele imprez, między innymi organizowane na Orlu w Górach Izerskich, pięć kilometrów od Jakuszyc. Dźwięk mandoliny i gitar muzyków Stickman band znakomicie pasuje do imprez o charakterze górskim.


Stickman band zacznie grać o godz. 18. Dwie godziny później rozpocznie się projekcja świetnego filmu amerykańskiego pod tytułem "Po prostu walcz", nagrodzonego za najlepszą scenę walki w konkursie MTV.


W obsadzie "Po prostu walcz" nie brakuje gwiazd. Na ekranie zobaczymy m. in. Djimona Hounsona, który dwukrotnie był nominowany do prestiżowego Oskara za najlepsze role drugoplanowe.

Główną rolę kobiecą w "Po prostu walcz" zagra zjawiskowa piękna Amber Heard, była żona słynnego Johny Deppa.


Koncert i projekcja odbędą się w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie. Park znajduje się w centrum miasta, powyżej głównej ulicy Jedności Narodowej. Bardzo łatwo trafić.


Wstęp wolny na koncert i film dotyczy nie tylko uczestników Letniego Biegu Piastów, ale wszystkich.


Serdecznie zapraszamy: sobota, 26 sierpnia, godz. 18 (koncert), godz. 20 (film), Esplanada, Szklarska Poręba.

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski