lbpgirlmedale

Jak tu pięknie i fajnie! - takie reakcje za metą uczestników Letniego Biegu Piastów są naszym marzeniem. Nie będzie na to szans bez wsparcia wolontariuszy, zwłaszcza, jeśli chodzi o bieg na dystansie ultra, którego 50-kilometrowa trasa musi być zabezpieczona przez wiele osób.


Będziemy oczywiście potrzebować także ludzi do innych zajęć, na przykład na punktach żywieniowych i w biurze wydawania pakietów startowych czy przy wręczaniu medali.


Ponieważ praca wielu wolontariszy wymagać będzie spędzenia wielu godzin w górach, zależy nam na osobach w wieku co najmniej 16 lat. Wolontariusze otrzymają od nas certyfikaty potwierdzające ich pracę przy Letnim Biegu Piastów. Gwarantujemy także ciepły posiłek oraz coś jeszcze, co na razie niech pozostanie niespodzianką.


Letni Bieg Piastów odbędzie się 6 i 7 sierpnia (w sobotę i niedzielę). Można zgłaszać się na jeden z tych dni lub na oba. Osobom gotowym do pracy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, możemy zapewnić miejsce na nocleg w swoim śpiworze.
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski